סיורים מודרכים ברומא - סיורי נושא ברומא מודרכים בעברית

סיורים רגליים ברומא, משך כל סיור כ-3 שעות.
לבחירתכם: לה בליסימה רומא, רומא הקיסרית, רומא היהודית.
הסיור מתקיים מ-4 נרשמים ומעלה. 
ערכת שמע כלולה במחיר הסיור מ-14 משתתפים ומעלה.
כל הסיורים מועברים בידי מדריך ישראלי מורשה
 

כל אחד והרומא שלו

בין אם אתם חובבי אמנות או שוחרי היסטוריה, הסיורים הרגליים שלנו תפורים בשבילכם! מדריך ישראלי מוסמך ובעל רישיון ממשלתי יוביל אתכם דרך נקודות הציון הבולטות ויספק לכם מבט מרתק על העיר מהזווית שמעניינת אתכם, עם נגיעות של רומא העכשווית.
 

סיור ״לה בליסימה רומא"

סיור ברומא שעובר בין נקודות הציון המפורסמות ביותר של העיר, בדגש על ארכיטקטורה עירונית ופיסול. נתחיל בכיכר ברבריני ובה שתי המזרקות שפיסל ברניני המהולל, ומשם למזרקה הכי מפורסמת בעיר – פונטנה די-טרבי, הידועה כ"מזרקת המשאלות". נמשיך אל המדרגות הספרדיות, האיזור היוקרתי של העיר, נעבור בין חלונות הראווה המעוצבים של רחוב קונדוטי, ונגיע לפנתאון, מקדש האלים, מבנה עתיק בן  1900 שנים! נסיים את סיורנו בכיכר נאבונה שבה נתרשם ממזרקת ארבעת הנהרות הנפלאה
מחיר הסיור: 45 אירו למבוגר, 35 אירו לילד.

סיור "רומא הקיסרית"

אז הגענו כבר למסקנה שאתם מחפשים סיורים מודרכים ברומא בעברית ברמה נכון? הסיור שלנו מתחיל בכנסיית סן פיאטרו אין וינקולי, ובה פסל "משה" המפורסם של מיכלאנג’לו. לאחר מכן נמשיך אל האתר המפורסם ביותר ברומא, הקולוסאום, הנחשב לאחד משבעת פלאי תבל. משם נגיע אל ה"פורום רומנו", מרכז העיר בעת העתיקה, איזור ארכיאולוגי עשיר במבני ציבור ומקדשים עתיקים.
נצפה בגבעת הקפיטול, אחת משבע הגבעות של העיר, ונסיים בכיכר ונציה , לצד ה"ויטוריאנו" - מונומנט שיש ענקי המהווה את אחד מסמליה של העיר.
מחיר הסיור: 45 אירו למבוגר, 35 אירו לילד
* המחיר אינו כולל  דמי כניסה לקולוסאום.

 

סיור ״רומא היהודית״

נתחיל את סיורנו ב"גטו" (מילה איטלקית!) - הרובע היהודי של רומא, ונדבר על יהודי רומא בעבר ובהווה. לאחר מכן נבקר בבית הכנסת הגדול, המרשים בעיצובו, ומשם נמשיך למוזיאון היהודי, המציג את מורשת יהדות איטליה המפוארת.
ובקפיצה מהירה לרומא של היום – נחצה את נהר הטיבר ונגיע לרובע טרסטברה הציורי, איזור הבילויים של העיר, ונסיים בשוק הרחוב הצבעוני קמפו דה פיורי.
מחיר הסיור: 45 אירו למבוגר, 35 אירו לילד
* המחיר אינו כולל דמי כניסה למוזיאון היהודי 11 אירו למבוגר, 5 אירו לילדי

אנא מלאו את כל השדות הנדרשים ואת צרוף האותיות המשמש לסינון הודעות ספאם.

לאחר ששלחתם את הטופס, אנא המתינו מספר שניות עד לקבלת הודעה מהמערכת שהזמנתכם התקבלה.

נשוב אליכם בהקדם עם מידע נוסף לאחר בדיקת זמינות.

CAPTCHA
מה הקוד שבתמונה?
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.