יום טיול פרטי מנמל האוניות צ׳יביטבקייה למרכז רומא עם נהג דובר עברית!

משך הטיול הוא כ-8 שעות, כולל זמן הנסיעה הלוך ושוב.
שעת התחלת הטיול מפתח האונייה שלכם 8:30 בבוקר
הטיול מנמל האוניות צ׳יוויטווקיה הוא טיול אישי בשבילכם ומומלץ לכל המשפחה
בוואן מרצ׳דס לוקסורי איתי אישית כנהג!
הגעה חזרה לאונייה העוגנת בנמל צ'יוויטווקיה בשעה 16:30
מחיר הטיול (עד 7 נוסעים) הוא 500 אירו.
מחיר הטיול אינו כולל הדרכה, דמי כניסה לאתרי התיירות וארוחות.

רומא, נעים להכיר

הנסיעה ברחבי רומא היא כמו מסע במוזיאון אחד גדול תחת כיפת השמיים. אנו מציעים לכם יום טיול עם רכב צמוד, שיעניק לכם מבט מקיף על כל האתרים המפורסמים של העיר, תצפיות מיוחדות ופינות חמד חבויות, שאינן מתגלות במסלול התיירותי הרגיל
 

הישענו לאחור בנוחות. יוצאים לדרך!

טיולים מנמל האוניות צ׳יביטבקייה המכוונים לתת לכם מקסימום חוויות במקסימום נוחות. רכב מרצדס מפנק עם נהג צמוד יאסוף אתכם בבוקר מהאוניה העוגנת בנמל צ'יביטקיה, המרוחק כ-80 ק"מ מרומא. משם נעלה על הכביש המהיר שיוביל אותנו היישר למרכז רומא, ליום מעשיר ומהנה במיוחד. המסלול שלנו עובר בין כיכרות הומות לסמטאות חבויות, בין מזרקות ופסלי שיש למבנים מונומנטאליים, בין שרידי העבר המפוארים  לבתי קפה ומסעדות של רומא המודרנית.

מפגש בין עבר להווה

הסיור משלב בין מונומנטים מפורסמים, אתרים ארכיאולוגיים ומוקדי בילוי עכשוויים: המדרגות הספרדיות,  מזרקת המשאלות (פונטנה די טרווי), הקולוסאום,  פסל משה, פיאצה דלה רפובליקה, פיאצה דל פופולו, פיאצה נבונה, פיאצה קמפו דיי פיורי, פיאצה ונציה, קמפי דוליו, טרסטברה, הרובע היהודי, הפנתיאון, ג׳אניקולו, וילה בורגזה, הוותיקן, קרקס מקסימוס ובתי המרחץ של קרקלה. ניתן לשלב נקודות מהסיור הקולינרי, בהן תוכלו לטעום אוכל רומאי אמיתי ואותנטי.
 

למעוניינים: הדרכה בעברית

לנוחותכם, וכדי לאפשר לכם להפיק את המקסימום מהסיור, אנו מאפשרים לכם להוסיף לו הדרכה בת כשלוש שעות בעברית ע"י מדריך מורשה נושא תג ממשלתי, תמורת תשלום נוסף.

חשוב: החוק האיטלקי אוסר חד-משמעית על הדרכה לא-מאושרת, ומשטרת התיירות אוכפת את החוק בקפידה! אל תקחו סיכון בסיור לא חוקי עם מדריך לא מורשה, שעלול לסבך גם אתכם
 

אנא מלאו את כל השדות הנדרשים ואת צרוף האותיות המשמש לסינון הודעות ספאם.

לאחר ששלחתם את הטופס, אנא המתינו מספר שניות עד לקבלת הודעה מהמערכת שהזמנתכם התקבלה.

נשוב אליכם בהקדם עם מידע נוסף לאחר בדיקת זמינות.

CAPTCHA
מה הקוד שבתמונה?
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.